Tehnopol Startup Inkubaatori kümnes kohort aitab varajase faasi idufirmadel turule murda
Tehnopol Startup Inkubaatori kiirendi kümnendas kohordis alustab oma teekonda seitse tehnoloogiapõhist idufirmat. Hoogne kiirendiprogramm on mõeldud varajase faasi iduettevõtetele ja selle peamine eesmärk on aidata ettevõtted oma toote või teenusega turule ning luua kõik eeldused raha kaasamiseks.
Tehnopol Startup Inkubaator pakub iduettevõtetele tõhusat kasvuprogrammi ja tingimusi, mis soodustavad nende arengut ja investorite leidmist nii Eestis kui ka välismaal. Programmi jooksul käsitletakse ettevõtte jaoks olulisi teemasid nagu turundus, finantsid, juriidika jne. Üheks programmi tähtsaimaks osaks on võtmementor, kes jagab oma kogemusi, et aidata vältida takistusi ja saavutada kiire kasv. Lisaks võtmementorile pakuvad idufirmadele tuge ka oma ala eksperdid mitmetest erinevates valdkondadest – Tehnopolil on väga tugev mentorite kogukond ja idufirmad saavad kiirendis nendega hõlpsalt kontakti.
Tehnopol Startup Inkubaatori juht Anne-Liisa Elbrecht märkis, et umbes pooled Eestis igal aastal loodud iduettevõtetest liituvad nende programmidega. “Oleme iduettevõtteid toetades omandanud väärtuslikku kogemust, kuidas luua kiirendiprogramme, mis aitavad idudel kiiremini turule jõuda ja muuta nad investoritele atraktiivseks,” ütles Elbrecht. “Kui tavaliselt jääb ellu vaid üks kümnest iduettevõttest, siis meie kiirendi tulemused on oluliselt paremad – ellu jääb kuus või seitse,” rõhutas ta ja lisas, et nii inkubaatori kui Tehnopoli eesmärgiks on alati olnud toetada innovatsiooni ja maailma muutvat tehnoloogiaettevõtlust.
Kiirendisse pääsesid:
Greensoft Technology Hub lihtsustab erinevate loodusvarade päritoluahela andmete juhtimist. Lihtsustub veoandmete jagamine ja dokumente, aruandeid ning analüüse saab tõhusalt hallata.
GaaSAI arendab kasvuplatvormi, mis aitab idu- ja väikeettevõtetel tõhusalt planeerida ning ellu viia oma kasvu- ja turundusplaane, võimaldades kasvatada oma ettevõtet nutikalt ja tulemuslikult, ilma et peaks muretsema piiratud ressursside või ekspertteadmiste puudumise pärast.
Outmailr on pilvepõhine müügiautomaatika tööriist, mis optimeerib müügivihjete genereerimist, kontaktide haldamist ja isikupärastatud e-posti teel suhtlemist, et parandada müügitulemusi.
Gräfik arendab veebi- ja mobiilirakendust, mis koostab automaatselt töögraafikuid ning lihtsustab töötajate haldamist. Tarkvara arvestab erinevate graafiku nõuete ja reeglitega nagu töötaja soovid, puhkused, vahetused, oskused ja rollid, ning palju muuga.
BRM lihtsustab tooraine kaubandust ja parandab läbipaistvust.
Kindel.ai arendab automatiseeritud AI lahenduste platvormi, mis aitab väikeettevõtetel suurte tehnoloogiliselt arenenud ettevõtete vastu konkurentsis püsida.
Soily.World teeb põllul bioloogilised ohud nähtavaks etteulatuvalt, kasvatades selleks digitaalset pilvepõhist biolabori ökosüsteemi kui võimsat tööstuslikul tasemel infrastruktuuri, eemaldades sellega tehnoloogilised kitsaskohad ja andes igale põllumehele juurdepääsu täpsetele, lihtsasti kasutatavatele mikrobioloogilistele mulla ja põllukultuuride analüüsidele.